Skąd Wiedzieć, Że Marihuana Jest Wysokiej Jakości?

Opublikowane przez Eliza Pejko w dniu

Skąd wiedzieć, że twoja marihuana jest wysokiej jakości? Pięć sposobów na określenie czy cannabis jest wysokiej jakości.

Czasami po prostu nie wiesz, jak dobre będzie coś, dopóki tego nie doświadczysz. To samo dotyczy dobrego zioła. Możesz szukać wskaźników, ale czasami po prostu nie poznasz jakości swojego pąka, dopóki go nie zapalisz.

Wraz ze zniesieniem zakazu rekreacyjnej marihuany w kilku stanach w Ameryce, istnieją teraz laboratoria testujące, które mają potwierdzić, jak dobre mogą być niektóre odmiany. Jednak ty, jako przeciętny palacz, nie masz ośrodka testowego na swoim podwórku. Jak więc zorientować się, dobra jest marihuana przed zakupem?

Oto kilka cech, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

1. Zapach

Kiedy po raz pierwszy otworzysz tę torebkę z marihuaną, powinieneś być w stanie wyczuć jej jakość. Jak myślisz, dlaczego przychodnie pozwalają powąchać produkt przed zakupem? Chociaż nie ma sposobu, aby bezpośrednio określić jak pachnie „wilgotna” marihuana, jeden powiew wspaniałego zapachu i będziesz wiedział, że to to.

W zapachu z pewnością będziesz w stanie wyczuć ślady owocowości, oleju napędowego lub cytrusów, a nawet sosny.

Jeśli nie ma zapachu lub pachnie jak pleśń lub świeża trawa, unikaj takich pąków.

2. Wygląd

Jeśli wszystko ładnie pachnie, czas zbadać te pąki. Mogą występować ślady pomarańczy, fioletu lub czerwieni, ale ogólnie kolor powinien być zielony. Zdecydowanie nie powinien być brązowy.

Przy bliższym przyjrzeniu się poszukaj wielu kryształów. Kryształy są tam, gdzie THC jest najbardziej skoncentrowane, więc im więcej ich zobaczysz, tym ogólnie lepsza jest marihuana. Nazywane są włoskami i mogą być najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę podczas wyszukiwania wysokiej jakości pąków.

Ważne jest nie tylko szukanie kryształów, ale także sprawdzanie ich wyglądu. Jeśli wyglądają na jasne, pomiń je. Marihuana może mieć dużo kryształów, które nie są w pełni rozwinięte.

3. Lepkość

Kiedy Snoop Dogg rapował o „sticky iicky iicky”, nie komentował tylko swoich osobistych preferencji. Ogólnie rzecz biorąc, im bardziej lepkie jest zioło, tym lepiej się pali.

Marihuana powinna być lepka w dotyku i lekko ścierać się na palcach po dotknięciu. Jeśli po prostu się kruszy, gdy go oddzielasz, prawdopodobnie jest albo niskiej jakości, albo była zbyt mocno wysuszona.

Powinieneś również uważać na marihuanę, która nie została wystarczająco wysuszona. Jeśli worek wydaje się cięższy niż powinien, możesz mieć do czynienia z marihuaną, która jest po prostu mokra. To też nie jest dobre, ponieważ pozostawia pąki podatne na pleśń i gnicie.

4. Uwaga na wypełniacze

Patrząc na potencjalny zakup cannabis, w torbie nie powinno znajdować się zbyt wiele łodyg i patyków. Nie tylko trudno jest oddzielić dobre pąki od wszystkich tych śmieci, ale także płacąc na wagę, nie chcesz płacić za wypełniacz. Nie powinieneś również widzieć wielu nasion w swoim cannabis.

Należy szukać pąków, które nie są ciasno upakowane, ale jednocześnie niezbyt ulistnione. Pąki powinny łatwo się łamać.

5. Dobre spalanie

W końcu czasami po prostu nie będziesz wiedział, jak dobre jest zioło, dopóki go nie spróbujesz. Kiedy po raz pierwszy je zapalisz, powinno palić się łatwo, ale nie za szybko. Jeśli popiół jest biały,wiesz, że wszystkie metale ciężkie i inne zanieczyszczenia zostały odpowiednio wypłukane.
Najważniejszą rzeczą jest znalezienie przychodni, której ufasz, która zapewnia niezmiennie dobry produkt.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl