Trzy Najlepsze Odmiany Nasion Konopi Feminizowanych w 2020 roku

Opublikowane przez Norbert Tens w dniu

Jeśli bierzesz się za uprawie konopie, to jesteś we właściwym miejscu. W sieci znajdziemy mnóstwo artykułów na temat najlepszych sposobów uprawy marihuany, w tym wszelkie porady i wskazówki dotyczące oświetlenia, aż po sam określony wybór odmian.

Osoby początkujące powinny być świadomi znaczenia używania nasion feminizowanych; doświadczeni hodowcy posiadają już zdolność rozpoznawania różnic. Bez względu od Twojego poziomu umiejętności uprawy, te informacje pomogą znaleźć najlepsze feminizowane odmiany konopi, które będą sobie rosły swobodnie w 2020 roku. Zachęcamy do przeczytania artykułu, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś używać feminizowanych nasion konopi oraz wymienionych poniżej trzech najlepszych propozycji na ten rok.

Z jakiego powodu warto używać feminizowanych nasion konopi?

Jest wiele rodzajów nasion konopi indyjskich i nie są to tylko tak jak nam się wydaje – indica i sativa. Wszystko dzieje się tak, że wszystkie rodzaje nasion odnoszą się do tego w jaki sposób będą rosły plony. Warto wspomnieć i wyszczególnić wszystkie nasiona i ich różnice.

Zwykłe nasiona: Podobnie jak typowa roślina, zwykłe nasiona dadzą zarówno żeńskie, jak i męskie rośliny konopi.
Nasiona feminizowane: Jak być może jesteś w stanie stwierdzić, nasiona feminizowane będą dawać wyłącznie żeńskie rośliny konopi.
Nasiona automatycznie kwitnące: nasiona te szybko kiełkują i dojrzewają bez konieczności zmiany takich rzeczy, jak oświetlenie i temperatura, aby przyspieszyć fazę kwitnienia.

Mogą nam przychodzić pytanie do głowy typu, ale po co się przejmować? Czy na przykład dlaczego po prostu nie pozwolić nasionom produkować samców i samic? Czytaj uważnie, jak się okazuje, męskie rośliny marihuany są bezużyteczne, chyba że jesteś hodowcą. Dla sprzedawców detalicznych i tych, którzy uprawiają rośliny do celów leczniczych, rośliny męskie są w rzeczywistości zagrożeniem. Podobnie jak zwierzęta, rośliny rozmnażają się. Męskie rośliny zapylają samice, które produkują nasiona i rosną nowe rośliny. Natomiast należy wiedzieć, że rośliny męskie nie zapewniają wysokiego plonu pąków bogatych w kannabinoidy, podobnie jak zapylane rośliny żeńskie, co jest przeciwieństwem tego, czego chcesz. Ponieważ zwykłe nasiona jak dobrze pójdzie są wstanie wytworzyć mniej więcej 50/50 podziału roślin męskich i żeńskich, oznacza to, że połowa twoich plonów przeznaczona zostanie do utylizacji. W gorszej, wersji, jeśli samce zapłodniłyby samice, mogłoby to zniszczyć całe plony. Na szczęście feminizowane nasiona są po to, aby uratować dzień. Feminizowane nasiona zapewniają 100% plonów żeńskich, zapobiegając zapylaniu i odpadom. Zapoznaj się z trzema najlepszymi nasionami feminizowane:

1 – Northern Lights

Rosnąca trudność: łatwa , Gotowy do zbioru: 7-9 tygodni lub w połowie października, Producent tej odmiany: Royal Queen Seeds

Northern Lights jest dość powszechnie znana nazwa. Wśród zwolenników konopi, to znana odmiana, co więcej jesteśmy pewni, że zna go prawie każdy. W 90% posiada genetykę indica, której efekty są takie same, dając upalony haj, który pozostawi uśmiech na twarzy każdego. Jeśli chodzi o uprawę tej że odmiany, najlepiej radzisz sobie w ciepłym, śródziemnomorskim klimacie. Jeżeli jednak nie masz takich warunków do uprawy możesz to zrobić w pomieszczeniach, natomiast musisz utrzymywać ciepłą i stosunkowo wilgotną temperaturę. Oprócz regulacji temperatury, Northern Lights jest dość łatwa dla hodowców. Na przykład możesz użyć podłoża glebowego lub zestawu hydroponicznego, a plon da Ci około 510 g na metr kwadratowy. Wówczas z uprawy zewnętrznej może oczekiwać nawet 624g na roślinę. Jako odmiana feminizowana nie będziesz mieć prawdopodobnie żadnych problemu z uprawą Northern Lights.

2 – Amnesia Haze

Rosnąca trudność: umiarkowana, Gotowe do zbioru: 9 tygodni lub koniec października, Producent tej odmiany: Royal Queen Seeds

Amnesia Haze to kolejna gwiazda wśród odmian, tym razem zachwycająca sativa. Korzenie pochodzą jej z Holandii, kraju znanego od lat z wysokiej jakości pąków. Jako sativa z najwyższej półki możesz spodziewać się wspaniałych efektów podczas haju, w tym euforii, śmiechu i energii. Zawiera 21% THC i jest to średnio trudna odmiana w uprawie. Mimo, że nie jest dość skomplikowaną odmianą to nadal jest idealną odmianą dla średnio zaawansowanych hodowców, którzy chcą podnieść sobie poprzeczkę i przejść na coś trudniejszego. Amnesia Haze lubi łagodny klimat śródziemnomorski; jednak zdecydowanie najlepiej jest uprawiać ją w pomieszczeniu. Odmiana ta jest bardzo wyczulona a tym samym podatna na szkodniki i lepiej będzie kontrolować temperaturą trzymając ją w pomieszczeniu zamkniętym. Zawsze powinieneś używać kompostu, aby chronić go przed pleśnią i infekcjami. Wydajność w pomieszczeniach wynosi około 600g na metr kwadratowy, co jest bardzo rozsądną ilością pąków. Powiemy więcej, dzięki feminizowanym nasionom nie musisz się martwić o utratę uprawy.

3 – White Widow

Rosnąca trudność: łatwa, Gotowe do zbioru: 8-10 tygodni lub koniec października, Producent tej odmiany: Royal Queen Seeds

White Widow znana jest z niewielkich ilości białych włosków, które pokrywają roślinę, nadając jej niesamowicie piękny połyskliwy wygląd. Te właśnie mocno widoczne trichomy zapewniają produkcję by była silną rośliną o średniej zawartości THC która pokazuje około 22,5% THC. Podsumowując ta odmiana nie jest dla tych osób, którzy dopiero robią pierwsze kroki z poczynaniami hodowli konopiami indyjskimi. Jest to również hybryda 60/40 z cechami indica. Uczucie odurzenia jest euforyczne, ale ze świetlanym przypływem energii i umiarkowaniem, to Doskonała odmiana, którą można wykorzystać podczas relaksu z przyjaciółmi. Dla hodowców White Widow to błogosławieństwo. Skąd to stwierdzenie? Bo ta odmiana jest odporny na pleśnie, szkodniki i niższe temperatury. Innymi słowy, można ją uprawiać praktycznie wszędzie i dobrze rośnie bez większej interwencji. Niezależnie od tego, że kwitnie w pomieszczeniu w 8 tygodni, można Przetrzymać go do 10 tygodni, aby pobudzić do większej produkcji trichomów i silniejszych pąków. Trichomy posiadają niektóre ze skunksowych smaków, więc jeśli możesz to zrobić, więc zrób wszystko co możliwe, by osiągnąć jak najlepszy wynik.

Royal Queen Seeds oferuje feminizowaną wersję klasycznej odmiany White Widow. Zaleca nawet ten szczep specjalnie nowym hodowcom a jeśli tak mówią to znaczy, że tak jest…


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl