Optymalna Dawka THC

Opublikowane przez Eliza Pejko w dniu

Ile miligramów THC to za dużo THC?

Jest to prawdopodobnie solidna strategia, aby wiedzieć, ile marihuany to za dużo marihuany i jak uniknąć dotarcia do tego punktu.

Śmiertelne przedawkowanie marihuany może być wysoce nieprawdopodobne, niektórzy twierdzą, że niemożliwe, ale to nie znaczy, że dana osoba nie może spożyć jej za dużo. Oto jak tego uniknąć.

Chociaż fraza „co za dużo to nie zdrowo” czasami jest to lekcja, którą trzeba doświadczyć i zrozumieć samemu.

To, co zaczyna się jako pyszny i relaksujący haj, może potencjalnie prowadzić do przytłaczającego przypływu niepokoju, paranoi i bicia serca.

Aby zapobiec takiemu incydentowi, prawdopodobnie solidną strategią jest wiedzieć, ile marihuany to za dużo marihuany i jak uniknąć dotarcia do tego punktu.

Standardowa dawka a za duża dawka

Jeśli dana osoba szuka „odpowiedniej wielkości porcji” THC, prawdopodobnie szybko dowie się, że liczba miligramów na „porcję” zmienia się w zależności od tego, kto jest pytany i w jakim miejscu świata się znajduje.

Naukowcy, na przykład, w większości testów stosują dawki pięciu miligramów (mg), ponieważ tworzy to standard i często badani odczuwają pożądane efekty na tym poziomie. To powiedziawszy, eksperci sugerują, aby zacząć od 2,5 mg THC i nie przekraczać 40 mg dziennie.

W niektórych stanach USA, konsument może otrzymać jeden produkt spożywczy zawierający 10 mg, co może sugerować, że jest to wielkość „porcji”, podczas gdy inne stany mają ograniczoną ilość produktów spożywczych do 5 mg każdy. Niektórzy twierdzą, że 10 mg jest często uważane za standardową porcję dla tych, którzy mają doświadczenie w konsumpcji THC.

Tak czy inaczej, z reguły najlepiej jest wybrać jeden produkt i po prostu poczekać cierpliwie na efekty. Przekroczenie 40 mg, chyba że jest to wytrawny konsument konopi z wysoką tolerancją, może wysłać tę osobę w zupełnie inny wymiar, co może okazać się problematyczne, a nawet niebezpieczne dla niewtajemniczonych.

Dawki, które prawdopodobnie wymagają największej uwagi, to te związane z artykułami spożywczymi, ponieważ ten format zajmuje sporo czasu, aby zobaczyć jego efekty. Jeśli chodzi o palenie i waporyzację, znacznie łatwiej jest zapobiec spożywaniu zbyt wielu mg THC na raz. Mimo to najlepiej jest zrobić kilka przerw i zwrócić uwagę na swoje ciało i umysł, zwracając uwagę na wszelkie znaki ostrzegawcze, które mogą się pojawiać.

Znaki ostrzegawcze, aby nie spożywać więcej marihuany

Jednym z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się, kiedy zdecydowanie nadszedł czas, aby nie spożywać więcej marihuany, jest sytuacja, gdy dana osoba zaczyna doświadczać niektórych negatywnych skutków ubocznych marihuany. Jasne, negatywne skutki uboczne mogą wystąpić przy każdej dawce, ale jeśli dana osoba doświadcza więcej niż jednego lub więcej niż zwykle, może to być znak, że najlepiej jest przestać.

Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zauważa na swojej stronie internetowej, że chociaż śmiertelne przedawkowanie marihuany jest mało prawdopodobne, uważanie na niektóre negatywne skutki uboczne może pomóc w powstrzymaniu osoby przed wejściem do miejsca, które czyni je poza ich kontrolą kilka godzin. CDC wymienia skrajne zamieszanie, lęk, paranoję, szybkie tętno, podwyższone ciśnienie krwi, halucynacje i wymioty jako główne czerwone flagi.

Osoby z niską tolerancją lub te, które próbują nowej odmiany konopi mogą od czasu do czasu doświadczać jednego lub dwóch objawów, ale występowanie kilku z tych objawów oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zwolnić hamulce. Pamiętaj, aby zanotować ilość zużytego THC i staraj się nie przekraczać tej ilości następnym razem.

Odpowiednia dawka to kwestia indywidualna a nie naukowa

Pamiętaj, że chociaż przestrzeganie samodzielnego planu dawkowania THC może pomóc konsumentowi uniknąć negatywnych doświadczeń związanych z uczuciem zbytniego haju, najlepiej pamiętać, że nie ma dokładnej korelacji z miligramami THC i jego wysokim poziomem. Różnego rodzaju czynniki odgrywają rolę w tym, jak duża ilość marihuany wpływa na każdego konkretnego konsumenta.

Od odmiany po porę dnia, wagę i to, co dana osoba jadła, to tylko kilka czynników, które mogą mieć wpływ na to, czy 10 mg THC jest idealne lub jest to zbyt wiele.

Dawki jakiejkolwiek substancji wpływają na ludzi na różne sposoby. Wpływ mają takie czynniki, jak tolerancja, masa ciała, sposób myślenia i inne. To sprawia, że ​​szczególnie ważne jest, aby dać czas na odczuwanie efektów przed zwiększeniem dawki.

Gdy konsument znajdzie to, co dla niego działa, prawdopodobnie dobrze jest nie testować limitów, ponieważ często jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, ile miligramów THC to za dużo THC, to własne, złe doświadczenia.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl