Nasiona Marihuany Green Bud, Recenzja Odmiany

Opublikowane przez Albert Penza w dniu

Odmiana konopi Green Bud to hybryda, w której dominuje indica (70/30), którą cechuje mocny haj, szybki czas wzrostu i imponujące plony. Często wyróżniana ze względu na wyjątkowy smak i aromat, który sprawi, że jak tylko spróbujesz – nie będziesz umiał przestać. Na dzisiejszym rynku nie ma jej zbyt wiele i odmiana generalnie może być trudna w zdobyciu. Jeśli jednak będziesz miał wystarczająco dużo szczęścia, z pewnością docenisz jej wyjątkowe cechy oraz smak, którym się szczyci.

Rodzaj haju jaki wywołuje Green Bud sugeruje sama nazwa odmiany. Na początku efekty są powolne i łagodne, ale, podobnie jak trucizna, kiedy już znajdzie się w twoim organizmie, rozprzestrzeni się po nim szybko obejmując cię swoim słodkim uściskiem. Haj jest dosyć zbalansowany, uspokaja zarówno umysł jak i ciało. Ze względu na to, że w odmianie dominuje indica większość osób odkryje, że całościowe doświadczenie ukierunkowane jest na ciało i jako dodatek oferuje relaks umysłu. Odmiana idealna do podzielenia się z przyjaciółmi podczas wspólnego wieczoru jako uzupełnienie zabawy i relaksu.

Ze względu na naturę efektów Green Bud, osoby początkujące powinny być bardzo ostrożne. Wiele osób może przecenić swoje własne możliwości, aż wszystko wymknie się spod kontroli. Efekty Green Bud są jak lodowiec – powolne, ale ostatecznie niemożliwe do powstrzymania, i mogą okazać się zbyt mocne, w przypadku osób niedoświadczonych.

Pod względem medycznych, zbalansowany haj Green Bud sprawia, że odmiana jest doskonałym wyborem w leczeniu wszelkiego rodzaju dolegliwości. Skutecznie łagodzi ból chroniczny, stres, stany lękowe, bezsenność, a także pobudza apetyt. Każdy pacjent znajdzie w tej odmianie coś dla siebie.

Green Bud posiada silny aromat i smak. Kiedy tylko zaczyna kwitnąć, poczuć można jej mocny, owocowy i słodki zapach, który bezpośrednio odnosi się do smaku kuszącego i uwodzącego swoimi pikantnymi podtekstami.

W Akseeds użyli Green Bud w celu stworzenia czegoś jeszcze bardziej niesamowitego. Skrzyżowali odmianę z Ak472 Auto, wzmacniając tym samym jej efekty jak i wydajność. Powstała odmiana Green Bud Automatic jest odmianą, na której z pewnością się nie zawiedziesz. Jest to szybko rosnąca odmiana o wysokich plonach i mocnym, zrównoważonym haju. Po zapaleniu jej słodki smak pozostaje na języku, a sam dym zaprowadzi twoje zmysły w naprawdę błogie miejsce. Wysoce zalecana dla każdego, kto szuka łatwej w uprawie odmiany automatycznej.

Jak już wspomniano, Green Bud rośnie z rozmachem, który zaskakuje wielu hodowców. Cechują ją gęste skupiska pąków, które pokrywają licznie boczne gałęzie. Kwitnie około 7 tygodni, i daje około 500-650 g/m2 – bardzo imponujące dane, które powinny zainteresować większość komercyjnych hodowców. Jest to świetna uprawa gotówkowa. Jeśli chcesz uprawiać rośliny outdoor, musisz wiedzieć, że zbiory pojawią się pod koniec września i odmiana daje zazwyczaj 500-700 g/roślina. Co więcej, Green Bud jest bardzo odporna na szkodniki i pleśń, dzięki czemu jest dobrym wyborem do uprawy w wilgotnym środowisku, gdzie jej szybki czas uprawy nie pozwoli na rozwinięcie się zarodników grzybów. Green Bud nie da się nie lubić, więc jeśli będziesz miał wystarczająco dużo szczęścia do zakupu jej nasion marihuany – nie wahaj się ani chwili.

Jak można zauważyć, Green Bud posiada wiele zalet. Uważamy, że jest ona warta uwagi i każdy powinien go umieścić w swoim katalogu nasion konopi. Przyjemnie jest ją zarówno uprawiać jak i palić, ma wielki potencjał do znalezienia się w regularnych kolekcjach większości hodowców. Green Bud to prawdziwy diament w stanie surowym i z pewnością zasługuje na szansę.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl