Marihuana Poprawia Doznania Seksualne

Opublikowane przez Eliza Pejko w dniu

3 powody, dla których seks jest lepszy po zapaleniu marihuany.

Zapytaj każdego choć trochę doświadczonego w temacie marihuany, jak marihuana wpływa na seks, a zostaniesz zbombardowany wszelkiego rodzaju powodami, dla których seks jest po prostu lepszy po tym, jak trochę słodkiego THC dostanie się do twojego organizmu.

My wierzymy w naukę oraz wszelkie sposoby poprawy życia, więc koniecznie czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego seks jest lepszy, gdy jesteś na haju.

1. Twoje postrzeganie czasu się zmienia

Dla wszystkich fanów marihuany, mamy krótką historię do opowiedzenia.

Nasz przyjaciel spędzał czas z cudowną kobietą, której uroda była naprawdę wyjątkowa. Jednak co było w niej również wyjątkowego to fakt, że praktycznie wszystko co robiła, robiła pod wpływem marihuany.

Zanim doszło między nimi do zbliżenia, zaproponowała naszemu przyjacielowi marihuanę – świeżo zwiniętego jointa. Obiecywała, że to pokocha. Czas spędzony przez nich w łóżku wydawał się trwać wieczność, jakby stworzyli swój własny wszechświat.

Powolne, równomierne osiąganie orgazmów było wieczne i trwało jednocześnie. Postrzeganie czasu uległo zmianie, obydwoje czuli się bardziej obecni, bardziej wrażliwi na każdą pieszczotę, bardziej zaangażowani za każdym razem gdy ich ciała się dotykały.

2. Zmniejszone odczuwanie niepokoju

Znasz te szczęśliwe, radosne uczucia, które odczuwasz, gdy zjesz trochę ulubionych produktów spożywczych z marihuaną? Zioło zalewa twój system hormonami „dobrego samopoczucia”, takimi jak dopamina, pozostawiając cię bardziej zrelaksowanym, mniej drażliwym i mniej niespokojnym. Dlatego osobiście uważamy, że zaciągnięcie się kilka razy to pewny sposób na zmniejszenie niepokoju.

Nasz umysł zostaje uspokojony przez THC i skupia się na szczęściu zamiast na zmartwieniach. Mniej zmartwień to więcej i lepszy seks. Nie będziesz miał obsesji na punkcie codziennych drobiazgów, które mogą odwiedzać twoje myśli. Nie będziesz odhaczał pozycji na swojej liście rzeczy do zrobienia. Jedyną rzeczą, która zostaje odhaczona z listy podczas łączenia marihuany i seksu to partner z którym jesteś.

3. Mniej zahamowań, większa wolność

To, co wiele osób lubi to wolność oraz brak zahamowań w łóżku. Jednak jest to jedynie możliwe do osiągnięcia, podczas doświadczania flow. A co może lepiej pomóc w odczuwaniu flow niż marihuana?

Czy kiedykolwiek słuchałeś pontyfikatu jakiejś osoby na haju, w sprawie czegoś, czym są naprawdę podekscytowani? Jak ich umysł trafia do tak dziwnych i interesujących miejsc?

Zioło ogólnie sprawia, że ​​jednostki są mniej zahamowane w swoich działaniach i mowie. Po zniknięciu wszystkich tych zahamowań ludzie są bardziej skłonni pozwolić, by słowa wyślizgiwały się z ich ust z dużo mniejszą obawą oceny.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl