Marihuana Lecznicza w Codziennym Zastosowaniu

Opublikowane przez Albert Penza w dniu

Marihuana medyczna jest legalna, ale nie oznacza to, że można będzie pójść do apteki i od tak sobie ją kupić. Pierwsza sprawa jest taka, że tylko trzy apteki w Polsce mają pozwolenie na jej sprzedawanie, a druga sprawa jest tak, że na początek pojawiła się ilość pilotażowa. Oznacza to, że już tej marihuany nie ma i trzeba czekać na kolejne dostawy. Według badań w Polsce nawet milion osób mogłoby wykorzystać wszystkie właściwości marihuany medycznej. Te osoby, które boją się uzależnienia czy halucynacji po takiej marihuanie nie mają się, czego bać. Ta marihuana medyczna to odmiana Indica mająca o wiele, wiele mniejszą zawartość psychoaktywne substancji THC. Tylko kilkanaście procent tej substancji nie powoduje pobudzenia tylko raczej będziemy jeszcze bardziej spokojni niż teraz. Właśnie, dlatego trzeba będzie spróbować takiej marihuany. Dla dzieci przewidziane są tabletki, czopki i plastry. Akurat te wersje są dostępne bez recepty, bo mają małą zawartość marihuany. Można powiedzieć, że są tutaj jej śladowe ilości.

Co z suszem z marihuany medycznej?

Susz to stu procentowa marihuana, co oznacza, że z jej kupnem będą o wiele większe problemy. Na to trzeba mieć receptę i trzeba chorować na coś, na co marihuana jest przewidziana. Wtedy na pewno lekarz nam ją przepisze i będziemy mogli spróbować jej działania. Taką marihuanę podgrzewamy w specjalnym urządzeniu i wdychamy opary. W ten sposób dostają się wszystkie składniki do naszego organizmu i to zaczyna bardzo dobrze działać. Susz kosztuje obecnie w aptekach w granicach siedemdziesięciu złotych za gram. Nie są to konopie rekreacyjne, dlatego nie będzie po niej takich efektów, na jakie co niektóre osoby mogą liczyć. To ma działać, jako lek i właśnie tak jest. Dzięki małej zawartość THC nie uzależnia, a to jest powodem całej dyskusji i słuszności wprowadzenia marihuany, jako leku. Dziwne, że nikt nie bierze pod uwagę tego jak źle wpływają na nasz organizm inne leki, które szkodzą, wyniszczają i uzależniają? Na tym przykładzie widać, że są dwa światy rywalizujące ze sobą, ale przecież nie powinno być nic ważniejszego niż zdrowie pacjenta?

Zdrowe jest najważniejsze

Badania wykazały, że osoby, które chorują na AIDS mają znacząco poprawę apetytu, jeśli zażywają marihuanę. To nie wszystko, bo osoby mające bardzo często ataki padaczki również wiele zyskały na wprowadzeniu takiego leku do swojego organizmu. Do tego dochodzą wszyscy chorzy na nowotwory, których w Polsce z roku na rok przybywa. Rak piersi, rak jelita grubego to częste choroby Polaków, a jeśli zażywa się marihuanę to można o wiele łatwiej z tego wyjść. Można też łagodzić wszelakie objawy bólu. Nie ma nic lepszego niż marihuana i nic bardziej naturalnego. Marihuana medyczna ma wiele zalet i na pewno w najbliższym czasie wykażą to wszystko nowe badania. Wtedy jeszcze więcej osób się do tego leku przekona, a nie tak jak teraz wiele osób się go po prostu boi. Zanim wyda się opinie na ten temat najlepszym rozwiązanie będzie sprawdzenie jak to wszystko wygląda i smakuje.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl