Lowryder#2 Najszybsza Odmiana z Autofloweringiem

Opublikowane przez Albert Penza w dniu

Lowryder#2 to druga generacja po Lowryderze z odmian auto kwitnących znana z tego, że jest jedną z najszybciej rozwijających się odmian, które kwitną automatycznie. Oferuje hodowcom możliwość uprawy mocnych, niezawodnych roślin przy minimalnym nadzorze w bardzo szybkim czasie. Jest to niezwykle atrakcyjne zarówno dla hodowcy handlowego jak i epizodycznego; i bardzo interesujące dla wszystkich pozostałych. Jest to nie tylko jedna z najszybciej rozwijających się odmian – posiada ona także reputację wyjątkowej jakości produktu, który może być postrzegany jako wyjątkowa i rzadka uczta dla konsumentów. Dzieje się to częściowo dlatego, że ze względu na wszystkie doskonałe cechy, odmiana jest nieco słabsza, była powszechnie omijana i nie jest w tej chwili łatwo dostępna. Jednak jest to jedna z oznak jej jakości. Lowryder#2 to prawdziwy niedoceniony diament w stanie surowym!

Wiadomo, że Lowryder#2 jest hybrydą wszystkich trzech głównych rodzin cannabis; indica, sativa i ruderalis. Jednak powszechnie dostępnych informacji na temat jej pochodzenia jest niewiele. Wielu doświadczonych palaczy może być w stanie powiedzieć coś więcej o jej dziedzictwie poprzez aromat i smak odmiany. Jedną z rzeczy, które wiemy na pewno jest to, że w jej linii leży bardzo popularny i ceniony w świecie cannabis gen odmiany Santa Maria. Kubki smakowe nie mogą kłamać.

Zawartość THC w Lowryder#2 wynosi około 16 procent. To sprawia, że odmiana jest dosyć solidna. Nie jest to szczep, który cię znokautuje i sprawi, że wyskoczysz z butów, ale z pewnością utoniesz w jego słodkich objęciach. Jeśli chcesz uzyskać z odmiany nieco więcej, świetnie sprawdzi się ona w postaci haszu. Efekty są głównie łagodne, skoncentrowane raczej na ciele z lekkim pobudzeniem umysłu i twojej kreatywności. Wszystko to sprawia, że Lowryder#2 jest idealnym wyborem i dodatkiem do chwili relaksu umysłowego i cielesnego – możesz spokojnie usiąść na kanapie kontemplując życie, rozkoszując się słońcem na świeżym powietrzu, szukając inspiracji czy nawet ucinając z przyjaciółmi przyjemną pogawędkę do późnego wieczora; wszystko to bez martwienia się o przyklejenie do kanapy (jednak odmiana jest w stanie wywołać taki efekt, jeśli spożyjesz jej zbyt dużo). To sprawia, że jest to dobry wybór dla nowicjuszy, nie zrozumcie nas źle – odmiana jest potężna, ale posiada potencjalne możliwości wybaczenia początkowym palaczom, a w tym samym czasie może obezwładnić lekkomyślnego użytkownika umieszczając go na kanapie.

Jeśli chodzi o zastosowanie medyczne, cielesny haj odmiany czyni ją dobrym wyborem dla osób zainteresowanych złagodzeniem objawów bólowych, a haj umysłowy jest w stanie złagodzić wiele emocjonalnych żałości, takich jak stres i stany lękowe. Jest to dobra baza wśród medycznych hybryd i jeśli na nią natrafisz, z pewnością warto spróbować.

Lowryder#2 posiada bardzo mocny aromat, który jest w stanie pokazać każdemu hodowcy jak dobrze działa jego układ wentylacyjny. Hodowcy muszą być bardzo ostrożni, aby nie wzbudzać niechcianej uwagi w obszarach zabudowanych. Aromat i mocny smak eksponują dziedzictwo Santa Mari o słodkiej i egzotycznej nucie. Sam dym jest delikatny i gładki, nie posiada złego posmaku spalenizny. Ta odmiana to prawdziwa rozkosz.

Growerzy wykorzystali w pełni niektóre z unikalnych cech, które ma do zaoferowania Lowryder#2, cechy które często inni hodowcy przeoczają. Przykładowo Lowryder#2 został skrzyżowany z Blueberry tworząc zadziwiającą odmianę zwaną Blueberry Autoflowering. Odmiana wzięła stabilną siłę i czas wzrostu od Lowryder#2 oraz soczysty smak i dodatkową moc od Blueberry. Ta odmiana to prawdziwa gratka i zachęcamy każdego fana cannabis do spróbowania.

Lowryder#2 ma tendencję do dość krótkiego wzrostu, rzadko osiągając powyżej 50 centymetrów. Jednakże gdy rośnie, wytwarza obfite boczne gałęzie, na których rosną tłuste, soczyste pąki. Odmiana idealna dla osób szukających dobrej jakości zbiorów w bardzo krótkim czasie – jest to dobra, potencjalna inwestycja komercyjna. Jak wspomniano, Lowryder#2 rośnie błyskawicznie, a optymalny czas zbiorów to około siedem i pół tygodni od wykiełkowania. Jest to niezwykle szybka odmiana i ta informacja powinna dać wskazówkę, dlaczego chwalimy ją tak bardzo jako roślinę hodowlaną. Pod względem wydajności, Lowryder#2 ma tendencję do produkowania około 200g/m2 indoor oraz 20-60g/roślina outdoor. Jest to bardzo rozsądna wydajność jeśli weźmiemy pod uwagę szybkość zbiorów.

Jak widać, ta zwykle przeoczana odmiana może być poważnym graczem, jeśli damy jej szansę. Osobiście widzieliśmy jej potencjał i nie zawiedliśmy się. Jeśli chcesz szybko rosnącej, łatwej w zarządzaniu odmiany o potężnych efektach, nie musisz szukać dalej.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl