Jak Ukryć Upalenie Marihuaną.

Opublikowane przez Norbert Tens w dniu

Korzystanie z używek takich jak marihuana może być dobrą zabawą, ale i również idealnym sposobem dla ludzi, którzy przez lata próbowały zwalczyć depresję i dręczący lęk. Choć najczęściej korzystna jest po prostu by zapewnić sobie przyjemne spotkanie z przyjaciółmi bądź nawiązanie nowych znajomości.

Natomiast, nie zagłębiając się za mocno w powody, dla których zażywasz konopie jest jeden minus, gdyż podczas jej stosowania nasz wygląd zewnętrzny zmienia się na naszą niekorzyść. Szczerze mówiąc, wyobraź sobie że jesteś na haju jak to może wpłynąć na twoje życie, kiedy musisz pojawić się publicznie a nie wyglądasz? Sytuacja może być nie ciekawa, kiedy nie chcesz pokazywać się swoim wścibskim sąsiadom ani przypadkowym przechodniom.

Jak wiadomo w naszym kraju zażywanie marihuany nie jest zalegalizowanie, ale nawet w tam gdzie jest w dalszym ciągu jest wiele napiętnowana. Zatem, aby uniknąć spojrzeń, szeptów i osądów ludzi a chciał byś wyglądać przyzwoicie jak to tylko możliwe wskazówki znajdziesz w poniższym artykule.

W pierwszej kolejności trzeba zdać sobie sprawę jak się wygląda na haju. Jak wszyscy wiedzą istnieją znaki ostrzegawcze, które zdradzą że jesteś odurzony. Najbardziej oczywistymi oznakami wysokiego poziomu są czerwone oczy, klasyczny znak rozpoznawczy palenia marihuany. Jednak nie chodzi tylko o wygląd fizyczny; Twoje zachowanie prawdopodobnie również Cię zdradzą.

Oto równie ważne wskazówki po których można rozpoznać w jakim jesteś stanie:

– Działając niespokojnie lub paranoicznie
– Głód
– Letarg
– Powolne ruchy
– Dezorientacja
– Zawroty głowy

Z pewnością znajdą się osoby wokół ciebie, które rozpoznają w jakim jesteś stanie. Jednak bez obaw są sposoby na rozwiązanie tego problemu. W dalszej części znajdziesz sposoby jak ukryć swój stan wysokiego lotu.

W jaki sposób ukryć, że jesteś na haju

Jeśli nawet znajdujesz się w miejscu w którym marihuana jest dozwolona i stosunkowo akceptowana, są sytuacje, w których możesz chcieć ukryć fakt, że jesteś pod jej wpływem. Na przykład w Sanach Zjednoczonych w niektórych stanach zabronione jest publiczne palenie z kolei, w Holandii możesz z niej korzystać praktycznie na każdej ulicy, ale mimo wszystko jeśli zdecydujesz się na ukrycie swojego stanu jest kilka metod z których możesz skorzystać by zmniejszyć wszystkie te charakterystyczne objawy.

Bądź rozważny

Może się to wydawać nieco oczywiste, ale po przyjęciu jednego lub dwóch podejść możesz chcieć
dać sobie chwile czasu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem byłoby zostać w domu lub nie opuszczać przyjaciół. Wyjście w środku dnia może spowodować, że wpadniesz w konflikt z ludźmi, którzy będą wiedzieć, że jesteś na haju. Lepiej unikać wyjść na zewnątrz i zbędnych dyskusji z których mogą wyniknąć konflikty z ludźmi. Jeśli jednak już dojdzie do takiej akcji postaraj się zachować bez żadnego rozgłosu jak to tylko możliwe. Pamiętaj, aby przesegregować ludzi z którą możesz się upalić najlepiej gdyby to były osoby zaufane. Kolejną i bardzo istotną sprawą jest by zagospodarować sobie czas tak by nie być zobowiązany pójść choćby do pracy. Należy wziąć również, że przebywanie z nowymi ludźmi może być denerwującym doświadczeniem i może zwiększyć fizyczne skutki tokingu.

Woda

Ważną informacją o której musisz wiedzieć to, to że jest sposób na czerwone i opuchnięte oczy który jest bardzo prosty sposób. Wystarcz, że zastosujesz odrobinę wody by podziałało nawilżająco. Czerwone oczy są często konsekwencją obniżonego ciśnienia krwi, a obniżone ciśnienie krwi oznacza, że naczynia i naczynia włosowate, które dostarczają oczom tak bardzo potrzebnego tlenu, ulegają rozszerzeniu. Krótko mówiąc, picie wody pomaga pozbyć się czerwieni. Pomoże również złagodzić suchość i swędzenie oczu. Pij dużo wody, a jeśli nie masz takiej możliwości, wybierz zamiast tego sok żurawinowy lub nawet pomarańczowy. Celem jest dostarczenie płynów do organizmu, aby wypłukać niektóre kannabinoidy i uzyskać kontrolę nad hajem. Jeśli jednak i to zawiedzie załóż okulary przeciwsłoneczne.

Uspokoić się

W momencie fajnej zabawy, nagle ktoś niespodziewanie puka do twoich drzwi. A ty czujesz, że twój organizm jest w stanie ekscytacji i niepokoju, zachowaj zimną krew bo to nie czas na panikę. Staraj się zachować spokój i nie pozwól, aby Twoje tętno było podwyższone. Bo to jest najgorsze co mógł byś zrobić. A dlaczego? Otóż z tego powodu, że stres może często wyzwalać u nas różne fizyczne, ostrzegawcze objawy. Udaj się na przełęcz, przypominając sobie, że jesteś spokojny i zrelaksowany. Można to zrobić na kilka prostych sposobów, ale branie głębokich, długich oddechów jest często najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na szybkie uspokojenie. Pamiętaj, „tyko spokój może Nas uratować”.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl