Czy Jesteś Pewien, że Poradzisz Sobie z 90% THC?

Opublikowane przez Norbert Tens w dniu

Od zalanie czasów wiadomo, że znajdująca się zawartość THC w konopi indyjskiej jest znacząco różna. Lecz, nie to jest tu najważniejszą różnicą a rodzaj jej konsumpcji! Niezależnie od tego, że używamy tradycyjnego kwiatu marihuany dostępne na rynku są artykuły spożywcze, olejki, nalewki, balsamy i koncentraty. Aktualnie z wszystkich wymienionych opcji to koncentraty są w stanie nie bagatelnie poruszyć wyobraźnię użytkowników konopi ze względu na wyjątkowo wysoką zawartość THC.

Znane są na rynku koncentraty z 90% THC, co przewyższają trzykrotnie swoją mocą od najsilniejszych szczepów marihuany na świecie.

Skąd się biorą koncentraty konopi?

Jak sama nazwa wskazuje, są to skoncentrowane ekstrakty CBD i THC pozyskiwane z kwiatów marihuany i zwykle zawierają inne kannabinoidy i terpeny. Powstają przez oddzielenie włosków i żywicy od kwiatów konopi, aby wyekstrahować jak największą ilość kannabinoidów. Przez wzgląd na to, że i tak cały niepotrzebny materiał roślinny jest usuwany, możesz być pewien, iż korzystasz ze znacznie wyższej liczby kannabinoidów. Drugą nie zwykle ważne jest, że znajdujące się trichomy zapewniają moc marihuanie. W momencie, gdy ujrzysz którąś z odmian pokrytą całą lśniącymi włoskami, możesz być pewien, że doświadczysz wspaniałego haju. Oprócz tego, że są dostępne w postaci olejków i nalewek, możesz cieszyć się koncentratami w postaci haszyszu, kiefu, księżycowej skały, kalafonii, roztrzaskania, pączkowania, wosku cukrowego, kruszonki i żywej żywicy.

Ważne informacje dotyczące koncentratu z konopi

Na wypadek, sytuacji korzystania po raz pierwszy z koncentratu warto mieć przy sobie dobrego przyjaciela aczkolwiek według mnie powinieneś zachować szczególną ostrożność. Z doświadczenia wielu użytkowników twierdzi że nawet powinno się unikać koncentratu ponieważ jego moc może skutkować negatywnymi doświadczeniami, i spowodują że będziesz trzymać się od nich z dala.

Spożywanie za dużej ilość THC, możesz doświadczyć długiej listy realnych skutków ubocznych.

Suchość w ustach jest pierwszą z odnotowanych nieprzyjemnych objawów, znana także jako wata w ustach, polega na upewnieniu się, że usta są pełne piasku, ponieważ są tak suche. W naszych gruczołach ślinowych znajdują się receptory kannabinoidowe, a THC znacznie zmniejsza produkcję śliny.

Suche oczy to druga z rozpoznawanych oznak korzystania z marihuany,czyli widoczne suche i zaczerwienione oczy to nic innego, że dym podrażnił ci oczy, ale to nie wszystko, przez wzgląd że THC obniża ciśnienie krwi rozszerza naczynia krwionośne w twoich oczach. Wynikające z tego zaczerwienienie jest sygnałem ostrzegawczym, że używałeś marihuany. Jest sposób na uniknięcie tego efektu, wystarczy że będziesz dobrze nawodniony.

Blokada kanapy jest trzecim widocznym objawem jeżeli jednak kiedy cierpisz na zmęczenie lub bezsenność. THC promuje odpoczynek, ale jeśli przesadzisz, możesz pozostać przyklejony do miejsca, w którym siedzisz lub leżysz. Taki stan może być jednie problemem, gdybyś musiał iść do pracy.

Gastro akurat w tym przypadku nie jest to takie niebezpieczne a wręcz przydatne a zwłaszcza u osób chorujących na raka i z brakiem apetytu. Lecz, jak wszystko ma dwie strony medalu ta również zła wiadomość to taka, że jeśli już masz nadwagę lub próbujesz schudnąć należy uważać.

Niepokój i paranoja jak się okazuje jest ostatnim i najgorszym efektem związanych z THC. Natomiast, warto wiedzieć że wywołać może paranoje i niepokój wcześniej pojawiające się stany psychiczne. Dlatego dość rzadko odnotowuje się przypadki halucynacje i ataki paniki u osób zdrowych.

Co należy, wiedzieć nim skorzystasz z tego dobrodziejstwa pierwszy raz:

– Podczas palenia jointa traci się do 63% THC.
– Nawet 60% THC jest tracone podczas używania bonga.
– Podczas korzystania z waporyzatora traci się do 46% THC.

Zakładając, że posiadasz koncentrat konopi o zawartości THC na poziomie 90%. Oznacza to, że 100mg koncentratu zawiera 90mg THC. Jeśli użyjesz pełnej ilości podczas sesji, oto ile THC faktycznie zużywasz:

– 33 mg THC podczas palenia jointa.
– 36 mg THC podczas używania bonga.
– 48mg THC podczas korzystania z waporyzatora.

Czytając ten artykuł zatrzymaj się na chwilę w tym momencie i wbij sobie do głowy że każdy z osobna inaczej reagujemy na kannabinoidy. A tym bardziej, kiedy nigdy wcześniej nie korzystałeś z marihuany nie jesteś w stanie wiedzieć jak zareagujesz. Dlatego niezwykle ważne jest przyjmowanie go powoli i zaczynanie od nie więcej niż 5 mg THC na raz. 5 mg jest zwykle uważane za właściwy punkt wyjścia dla nowicjuszy.

W rezultacie wiemy na tyle, że osoby początkujące powinny unikać koncentratów. Oczywiste jest że możesz w jakimś stopniu przedawkować!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


blog wwwkoneser o roślinach marihuany thc i konopi cbd
Copyright © wwwkoneser.pl